Полірувальна шліфмашина призначена для професійної полірування кузова автомобілів і нанесення захисних покриттів на автомобілі, а також шліфування грунтовок і металу. Механізм стійкий до перевантажень і захищає від пилу чутливі елементи (електроніка, ротор), що забезпечує безвідмовну роботу.
- Добре збалансований корпус зі зручним перемикачем і точним регулюванням швидкості (600 - 1300 об/хв) гарантує ідеальний результат.
- Коробка передач виготовлена із загартованої сталі і з високою точністю фрезерувати, завдяки чому верстат працює без перегріву.
- Потужність: 1400 Вт.
- Диск: 180 мм.
- Різьблення: M14.
- Міцна полірувальна тарілка з міцної липучкою.
- Довгий гумовий кабель.
- У набір входять губки і наждачний папір.
- Міцна валіза з металевими застібками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 4 860 ₴








