Акумуляторний гайковерт 1/2" - це оптимальне поєднання потужного безщіткового двигуна та міцного ударного механізму з технологією Li-Ion акумулятора.
- крутний момент до 700 Нм з регулюванням (350/700 Нм)
- точне регулювання швидкості обертання в перемикачі (потенціометрі)
- міцний безщітковий двигун
- тангенціальний вплив, що активується в момент затягування/ослаблення
- перемикач повороту вправо/вліво
- гальмо шпинделя
- міцний, прогумований корпус
- 4-ступінчастий індикатор заряду акумулятора
- захист від перегріву елементів акумулятора
- Продам запасні акумулятори ємністю: 2 Ач ( YT-82842 ), 3 Ач ( YT-82843 ), 4 Ач ( YT-82844 ) та 6 Ач ( YT-82845 )
Набір:
- ударний гайковерт
- адаптер для біт від 1/2" до 1/4" (HEX)
- Li-Ion акумулятор 18 В 3 Ач
- швидкий зарядний пристрій (1,5 год для акумуляторів 3 Ач)
- зручна валіза
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 700 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴





